Záryby

jk-tabor-terminy

 • V areálu našeho klubu v Zárybech (15 km od Prahy – Černý most, 3 km od Brandýsa nad Labem) nabízíme celoroční výuku dětí ( vodíme děti  již od dvou let ) i dospělých v jízdě na koni.
 • Venkovní jízdárna je upravena jak k potřebám výuky začátečníků, tak i pro účely drezurního či skokového tréninku.
 • Jezdecká výuka probíhá po dohodě každý den.
 • Náš tým cvičitelů tvoří ing. Martina Trauškeová, Kateřina Rosická a Lucie Pilátová.
 • Přirozená komunikace s koňmi patří k základnímu jezdeckému vzdělání, proto pravidelně pořádáme kurzy přirozené komunikace s Pavlínou a Martinou Trauškeovými.
 • Pro děti,které nemají možnost k nám dojíždět pravidelně, pořádáme intenzivní víkendové jezdecké dny s ubytováním, termíny a ceny najdete pod odkazem kalendář akcí.
 • V případě zájmu volejte Lucii Pilátovou 603 249 676.
 • CENÍK:

  Permanentka 10 lekcí…………………………………………………………4800 Kč

  Permanentka 10 krátkých (30 min.) lekcí ……………………………………3000 Kč
  (Určeno především pro malé děti)

  1 lekce na jízdárně………………………………………………………………550 Kč

  1 vyjížďka do přírody…………………………………………………………….500 Kč

  1 krátká lekce či procházka do přírody (30 min.)………………………………350 Kč
  (Určeno především pro malé děti)

  Měsíční paušál ……………………………………………………………………2500 Kč
  (Měsíční paušál zahrnuje ježdění dvakrát týdně – výcvik na jízdárně i vyjížďky do přírody, v případě nemoci nebo nepříznivého počasí nejsme povinni lekce nahrazovat. Určeno pro dlouhodobé klienty, kteří docházejí celý rok.)

  Pro kvalitu výuky bývají v lekci obvykle maximálně 2 jezdci pod jedním cvičitelem. Výuková lekce trvá cca 60 min, vždy záleží na momentálních potřebách a možnostech jezdce a koně. Podle potřeby jezdce volíme i individuální výuku na lonži. Ceny lekcí pro začátečníky, drezurních lekcí a skokových lekcí zůstávají stejné.

  Hledáte něco, co jste v naší nabídce nenašli? Neváhejte nás kontaktovat. Pořádáme i akce pro mateřské školky a dětská centra. Stejně tak nabízíme lekce přirozené komunikace a práce ze země s koňmi. Můžete u nás pořídit i dárkové vouchery.