Záryby

Jezdecké dny

Jezdecké dny pořádáme na našich stájích v Zárybech , jako alternativu pro ty, kteří nemají možnost docházet na pravidelné lekce ježdění během školního roku. Jsou určeny dětem od 6-ti let. Hlavní náplní jezdeckých dnů je intenzivní výuka jízdy na koni. Děti si osvojí základy péče o koně a získají znalosti týkající se jejich ošetřování.

Jezdecký den je vhodný jak pro začátečníky , tak i pokročilé jezdce. Každému jezdci je přidělen kůň nebo pony, který odpovídá jeho jezdeckým dovednostem, a o kterého se během dne stará. Děti jsou na ježdění rozděleny do skupinek dle věku a dovedností, abychom zajistili co nejefektivnější výuku.

Jezdecký výcvik zahrnuje výuku jízdy na koni od základů po drezůrní a skokové tréninky. Jezdce seznamujeme také s přirozenou komunikací s koňmi jako nedílnou součástí jezdeckého vzdělání. S dětmi vyrážíme i na vyjížďky po okolí.

Vedoucí a instruktoři mají dlouholetou zkušenost s vedením dětských táborů i s výukou jízdy na koni. Jezdecký den se pořádá při minimálním počtu 5 zájemců, maximální kapacita je 10 jezdců.

Záryby – Jezdecké dny

Příjezd vždy v den konání v 9 hod, odjezd v 17 hod.

Cena jezdeckého dne činí 2000Kč a zahrnuje dvě jezdecké lekce, oběd, svačinu a celodenní pitný režim.

Hlásit se můžete emailem na info@equischool.cz, nebo na tel. +420 603 249 676.

Celoroční lekce

V areálu našeho klubu v Zárybech (15 km od Prahy – Černý most, 3 km od Brandýsa nad Labem) nabízíme celoroční výuku dětí ( vodíme děti  již od dvou let ) v jízdě na koni.

Venkovní jízdárna je upravena jak k potřebám výuky začátečníků, tak i pro účely drezůrního či skokového tréninku.

Jezdecká výuka probíhá po dohodě každý den.

Pro děti, které nemají možnost k nám dojíždět pravidelně, pořádáme během školního roku jezdecké dny.

Pro kvalitu výuky bývají v lekci obvykle 2 jezdci pod vedením jednoho cvičitele. Výuková lekce trvá cca 50 min, vždy záleží na momentálních potřebách a možnostech jezdce a koně. Podle potřeby jezdce volíme i individuální výuku na lonži.

Hledáte něco, co jste v naší nabídce nenašli? Neváhejte nás kontaktovat. Pořádáme také akce pro mateřské školky a dětská centra. Můžete u nás pořídit i dárkové poukazy, nebo zorganizovat narozeninovou oslavu pro vaše děti.

detailni zobrazení cesty z CCM do obce Záryby

Hlásit se můžete emailem na info@equischool.cz, nebo na tel. +420 603 249 676.

Záryby

Equischool z.s. 277 13 Záryby Záryby 70, Česko

Dejte svým dětem jedinečný zážitek!