Záryby

Jezdecké dny a Příměstské tábory

Jezdecké dny pořádáme na našich stájích v Zárybech, jako alternativu pro ty, kteří nemají možnost docházet na pravidelné lekce ježdění během školních dnů. Jsou určeny dětem od 6-ti let.

Jednodenní kurz zahrnuje dvě jezdecké lekce. Hlavní náplní jezdeckých dnů je intenzivní výuka jízdy na koni, dále si děti osvojí základy péče o koně a získají znalosti týkající se jejich ošetřování.

Jezdecký den je vhodný jak pro začátečníky, tak i pokročilé jezdce. Každému jezdci je přidělen kůň nebo pony, který odpovídá jeho jezdeckým dovednostem, a o kterého se během dne stará. Děti jsou na ježdění rozděleny do malých skupinek dle věku a dovedností, abychom zajistili co nejefektivnější výuku.

Jezdecký výcvik zahrnuje výuku jízdy na koni od základů po drezůrní a skokové tréninky. Jezdce seznamujeme také s přirozenou komunikací s koňmi jako nedílnou součástí jezdeckého vzdělání. S dětmi vyrážíme i na vyjížďky po okolí.

Vedoucí a instruktoři mají dlouholetou zkušenost s vedením dětských táborů i s výukou jízdy na koni. Jezdecký den se pořádá při minimálním počtu 5 zájemců, maximální kapacita je 10 jezdců.

 Příměstské tábory se konají ve dnech
21.8.2023 – 25.8.2023 a 28.8.2023 – 1.9.2023

Cena za příměstský tábor je 6000,- Kč a zahrnuje  jezdecké lekce, oběd, svačinu a celodenní pitný režim.
V případě Vašeho zájmu se můžete přihlásit vždy nejpozději do 30.7.2023

 

Přijetí Vaší přihlášky a zálohy si můžete zkontrolovat v seznamu přihlášených, kde zjistíte i obsazenost Vámi vybraného termínu.

Přihláška se stává platnou po uhrazení zálohy 1000,- Kč na č.ú. našeho spolku: 519483483/2700
Doplatek je možné uhradit hotově na místě.

Celoroční lekce

V areálu našeho klubu v Zárybech (15 km od Prahy – Černý most, 3 km od Brandýsa nad Labem) nabízíme celoroční výuku dětí ( vodíme děti  již od dvou let ) v jízdě na koni.

Venkovní jízdárna je upravena jak k potřebám výuky začátečníků, tak i pro účely drezůrního či skokového tréninku.

Jezdecká výuka probíhá po dohodě každý den.

Pro děti, které nemají možnost k nám dojíždět pravidelně, pořádáme během školního roku jezdecké dny.

Pro kvalitu výuky bývají v lekci obvykle 2 jezdci pod vedením jednoho cvičitele. Výuková lekce trvá cca 50 min, vždy záleží na momentálních potřebách a možnostech jezdce a koně. Podle potřeby jezdce volíme i individuální výuku na lonži.

Hledáte něco, co jste v naší nabídce nenašli? Neváhejte nás kontaktovat. Pořádáme také akce pro mateřské školky a dětská centra. Můžete u nás pořídit i dárkové poukazy, nebo zorganizovat narozeninovou oslavu pro vaše děti.

detailni zobrazení cesty z CCM do obce Záryby

Hlásit se můžete emailem na info@equischool.cz, nebo na tel. +420 603 249 676.

Záryby

Equischool z.s. 277 13 Záryby Záryby 70, Česko

Dejte svým dětem jedinečný zážitek!