Jezdecké tábory

Seznam přihlášených na tábor

T1 - 30.6. - 6.7. 2019
příjmení a jménozáloha přijata/ doplatek
1Hudská Josefína Annaano
2Hrazdírová Justýnaano/ ano
3Daňhová Terezaano/ ano
4Trnková Anna
5Kratochvílová Kristinaano ( 4000)
6Zlesáková Rebekaano
7Gáliková Nikolano
8Sauerová Laura
9Sauer Tobiáš
10Moree Frankano/ ano
11Moree Sebastianano/ ano
12Slavíčková Zoraano/ ano
13Horčicová Kateřina
14Horčic Tomáš
T2 - 7.7. - 13.7. 2019
příjmení a jménozáloha přijata/ doplatek
1Čechová Julie
2Čechová Berenika
3Štifterová Magdalenaano
4Hrazdirová Justýnaano/ ano
5Daňhová Terezaano/ ano
6Trnková Anna
7Carmine Bibianaano
8Carmine Jakubano
9Karpíšek Kryštof
10Mourková Kateřina
11Stejskalová Adélaano/ ano
12Kolomazníčková Lucie
13Brock Ella
14Kotyková Jasmina
T3 - 14.7. - 20.7. 2019
příjmení a jménozáloha přijata/ doplatek
1Čechová Berenika
2Štifterová Magdalenaano
3Lupínková Lenka Emaano/ ano
4Boušová Elenano
5Fořt Martinano
6Fořt Ondřejano
7Karpíšek Kryštof
8Sládková Valentina
9Chrzová Kristýna
10Chrzová Karolína
11Špalková Ella
12Kulhánková Viktoria
13
14
T4 - 21.7. - 27.7. 2019
příjmení a jménozáloha přijata / doplatek
1Nováková Barboraano/ ano
2Stieglerová Emma
3Picková Adéla
4Tycová Rozálie
5Pětioká Veronika
6Beranová Klára Zoe
7Havel Teodor
8Havel Kryštof
9Kubizňáková Ester
10Kubizňák Šimon
11
12
13
14
T5 - 28.7. - 3.8. 2019
příjmení a jménozáloha přijata/ doplatek
1Ferklová Valerie
2Ferklová Natálie
3Marhulová Tereza
4Řeřichová Sofie
5Hlavsová Lauraano
6Kvasničková Matylda
7
8
9
10
11
12
13
14
T6 - 4.8. - 10.8. 2019
příjmení a jménozáloha přijata/ doplatek
1Líbenková Monika
2Machová Alžbětaano/ ano
3Machová Julieano/ ano
4Hrach Vojta
5Křížová Michaela
6Tvrdíková Sofie
7Tvrdíková Ella
8Rýdlová Sofie
9Pluhaříková Eliška
10
11
12
13
14
T7 - 11.8. - 17.8. 2019
příjmení a jménozáloha přijata/ doplatek
1Frenclová Laura
2Labíková Nicol
3Labíková Adéla
4Strnadová Nela
5Machová Alžbětaano/ ano
6Průchová Viktorie
7Křivánková Terezaano/ ano
8
9
10
11
12
13
14
T8 - 18.8. - 24.8.2019
příjmení a jménozáloha přijata/ doplatek
1 Zálešáková Lauraano
2 Janáková Agáta
3Bušková Stella
4Kredbová Agátaano/ ano
5Aronová Nela
6Černíková Laura
7Svobodová Natálieano/ ano
8
9
10
11
12
13
14

Dejte svým dětem jedinečný zážitek!