Jezdecké tábory

Seznam přihlášených na tábor

T1 - 30.6. - 6.7. 2019
příjmení a jménozáloha přijata/ doplatek
1Hudská Josefína Annaano
2Hrazdírová Justýnaano/ ano
3Daňhová Terezaano/ ano
4Trnková Annaano/ ano
5Kratochvílová Kristinaano/ ano
6Zlesáková Rebekaano
7Gáliková Nikolano
8Sauerová Lauraano/ano
9Sauer Tobiášano/ano
10Moree Frankano/ ano
11Moree Sebastianano/ ano
12Slavíčková Zoraano/ ano
13Horčicová Kateřina
14Horčic Tomáš
T2 - 7.7. - 13.7. 2019
příjmení a jménozáloha přijata/ doplatek
1Čechová Julieano
2Čechová Berenikaano
3Štifterová Magdalenaano
4Hrazdirová Justýnaano/ ano
5Daňhová Terezaano/ ano
6Šilhánová Annaano/ ano
7Carmine Bibianaano/ ano
8Carmine Jakubano/ ano
9Karpíšek Kryštofano
10Mourková Kateřinaano/ ano
11Stejskalová Adélaano/ ano
12Kolomazníčková Lucie
13Brock Ella
14Kotyková Jasminaano
T3 - 14.7. - 20.7. 2019
příjmení a jménozáloha přijata/ doplatek
1Čechová Berenikaano
2Štifterová Magdalenaano
3Lupínková Lenka Emaano/ ano
4Boušová Elenano
5Fořt Martinano
6Fořt Ondřejano
7Karpíšek Kryštofano
8Sládková Valentinaano/ ano
9Chrzová Kristýnaano
10Chrzová Karolínaano
11Špalková Ella4000ano
12Kulhánková Viktoriaano/ ano
13Smith Lauraano/ ano
14Nenkovská Nelaano
T4 - 21.7. - 27.7. 2019
příjmení a jménozáloha přijata / doplatek
1Nováková Barboraano/ ano
2Stieglerová Emma
3Picková Adéla
4Tycová Rozálieano
5Pětioká Veronika
6Beranová Klára Zoeano2000
7Havel Teodorano
8Havel Kryštofano
9Kubizňáková Esterano
10Kubizňák Šimonano
11Kubínová Kristýnaano
12Čeřovská Aneta
13Čeřovský Petr
14
T5 - 28.7. - 3.8. 2019
příjmení a jménozáloha přijata/ doplatek
1Ferklová Valerie
2Ferklová Natálie
3Marhulová Tereza
4Řeřichová Sofieano
5Hlavsová Lauraano
6Kvasničková Matyldaano
7Hánová Sophiaano/ ano
8Tomanová Lucie
9Green Sofie
10Green Ella
11Mullerová Nicoleano/ ano
12Mullerová Lucieano /ano
13Rejšek Ronjaano/ ano
14Šmardová Marie
15Kaplerová Sofie
T6 - 4.8. - 10.8. 2019
příjmení a jménozáloha přijata/ doplatek
1Líbenková Monikaano/ ano
2Machová Alžbětaano/ ano
3Machová Julieano/ ano
4Hrach Vojtaano/ ano
5Křížová Michaelaano/ano
6Tvrdíková Sofie
7Tvrdíková Ella
8Rýdlová Sofieano
9Hlaváčová Sophia
10Vydrová Olivia
11Borik Patrik
12Rudovská Annaano/ ano
13Valentová Marie Magdalena ano
14Janak Tomáš
T7 - 11.8. - 17.8. 2019
příjmení a jménozáloha přijata/ doplatek
1Frenclová Lauraano/ ano
2Labíková Nicolano
3Labíková Adélaano
4Strnadová Nelaano
5Machová Alžbětaano/ ano
6Průchová Viktorieano
7Křivánková Terezaano/ ano
8Pluhaříková Eliškaano
9Nováková Markétaano
10Havrlíková Anna
11Havrlíková Markéta
12Tvarůžková Báraano
13Ondřejová Emaano/ ano
14Gotwaldová Pavlaano
15Vlčková Stella
16Petráková Alice
T8 - 18.8. - 24.8.2019
příjmení a jménozáloha přijata/ doplatek
1 Zálešáková Lauraano
2 Janáková Agátaano/ ano
3Bušková Stella
4Kredbová Agátaano/ ano
5Aronová Nelaano/ ano
6Černíková Lauraano
7Svobodová Natálieano/ ano
8Jírovcová Agáta
9Pelantová Kateřina
10Červinková Kláraano
11Červinka Vojtěchano
12Kaiserová Johanka
13
14

Dejte svým dětem jedinečný zážitek!